Trajneri i skuadrës angleze ka realizuar njërin nga golat më të bukur që keni parë

Trajneri i Doncaster Rovers, Grant McCann tregoi se e ka ende cilësitë, kur shënoi një gol mahnitës gjatë një seance stërvitore të klubit.

McCann, i cili u tërhoq nga futbolli profesionist në vitin 2015, tregoi se ai nuk e ka humbur madhështinë e tij pas nëntë vitesh.

Ndërsa në dukje mbikëqyrte një stërvitje gjuajtjeje, 43-vjeçari shikonte sesi një nga lojtarët e tij goditi traversën.

Pasi topi u rikthye nga shtylla, ai vrapoi dhe u hodh në mënyrë të përkryer në ajër për ta goditur topin me elegancë.

Përpjekja e portierit ishte e kot, pasi topi përfundoi në rrjetë, ndërsa McCann shpërtheu në festë. /Telegrafi/


Shtuar 29.02.2024 22:35