Superkupa: Formacionet zyrtare, Inter-Juventus

Sot në orën 21:00 në San Siro luhet finalja e Superkupës së Italisë mes Interit dhe Juventusit.

Dy ekipet italiane, kërkojnë trofeun e parë sezonal.

Formacionet zyrtare:

Inter: Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni, Dumfries, Barella, Brozovic, Çalhangolu, Perisic, Dzeko, Martinez.

Juventus: Perin; De Sciglio, Rugani, Chiellini, Alex Sandro; McKennie, Locatelli, Rabiot; Bernardeschi, Morata, Kulusevski. /albeu.com/


Shtuar 12.01.2022 20:07