Roli i Clara Chia-s brenda kompanisë së Pique

Ndarja sentimentale mes Shakirës dhe Gerard Pique është kthyer në një nga më të përfolurat e kohëve të fundit.

Përveç kësaj, duhet të shtojmë përfshirjen e një emri të ri, Clara Chia, e dashura e re e Pique.

Roli i saj në Cosmos

Më pas, futbollisti vendosi që dashuria e tij e re të zinte një pozicion brenda Kosmos, një kompani që ai drejton dhe që i ka gdhendur vetes një vend në treg falë konfigurimit të projekteve të mëdha. Kjo nënshkrim ka ndodhur në momentin që të dy filluan të dilnin dhe katalanasi i dha një pozicion në departamentin e administratës për shkak të studimeve për Marrëdhëniet me Publikun që ka ky 23-vjeçarja.

Përveç kësaj, duhet shtuar se Clara Chia ishte e pranishme në dasmën e Albert Pedret, një punëtor dhe koleg i kompanisë.

Në vend të kësaj, Shakira nuk e ka gjetur dashurinë, siç ka bërë në një kohë të shkurtër ish-i dashuri i saj, por ka sulmuar këtë romancë të re me një përgjigje surreale që ka habitur shumë njerëz . Artistja shtoi robotë në disa nga kopertinat e videoklipeve që justifikonin historinë e saj të dashurisë me Pique. /albeu.com/

Klara Chia