Real Madrid kalon në avantazh ndaj Shakhtarit, Rodrygo ndëshkon ukrainasit (VIDEO)

Real Madrid ka arritur të kalojë në epërsi ndaj ekipi ukrainas.

Në minutën e 12-të, Rodrygo ka goditur nga jashtë zonë dhe e ka dërguar topin në rrjetë./h.ll/albeu.com

Shikoni golin

Shtuar 5.10.2022 21:20