PSG nuk lë mundësi pa shfrytëzuar, interesohet për Vlahovic

Sipas Tuttosport, PSG po ndjek nga afër hapat e sulmuesit të Juventusit. “Parizienët” janë prej kohësh në kërkim të një numri “9”.

“Unë isha e zhgënjyer që një “9” nuk erdhi, sepse në një periudhë kaq intensive për ne do të ishte e dobishme”, tha Galtier.

Duket se tekniku i PSG i ka vënë sytë serbit Vlahovic.

Sulmuesi zbarkoi në Torino pak muaj më parë dhe tani po ndiqet me interes nga disa klube të mëdha.

Situata është e qartë, “zonja e vjetër” nuk dëshiron që ta shesë sulmuesin, por situata ekonomike e klubit italian nuk është e fort e mirë./albeu.com


Shtuar 1.10.2022 14:26