Pas Lamborghinit, Hysaj i bën dhuratë vetes një tjetër “bishë” të re (FOTO LAJM)

Elseid Hysaj po kalon një formë të mirë tek Lazio, ku është një titullar i padiskutueshëm për trajnerin Mauricio Sarri.

Megjithatë futbollisti njihet dhe për pasionin e tij për makinat.

Në një postim të fundit në “Instagram”, mbrojtësi ka pozuar një foto me makinën e tij të re superluksoze. “Lodra ime e re”, shkruhej në postim.


Shtuar 10.12.2021 23:01

Tags: ,