Pas Itali-Austri, zbulohet çifti tjetër në 1/8, ja stadiumet dhe oraret

Pas Itali-Austri është mësuar dhe çifti tjetër në 1/8 e Euro 2020.

Në 1/8 e finales, Danimarka do të përballet me Uellsin, ndeshje e cila do të luhet më 26 qershor në Amsterdam në orën 18:00.

Ndërkohë, Itali-Austri do të uhet më 26 qershor në Londër në orën 21:00.  /albeu.com/

Shtuar 21.06.2021 23:53