Një klasike për Halloween… sipas Al

31 tetori shënon edhe festën e Halloween-it, teksa as yjet dhe ekipet më të mëdha të futbollit nuk iu shpëtojnë rrengjeve dhe truqeve të frikshmeve, duke përfunduar në qendër të vëmendjes.

Media dhe fansa të ndryshëm kujdesen që të bëjnë fotomontazhe nga më pikantet, ku në fokus padyshim janë yjet e futbollit.  

Kësaj here,ishte radha e lojtarëve te Barcelonës dhe Real të Madridit.

Prestigjiozja spanjolle “Marca” ka publikuar së fundmi disa foto nga protagonistë të “El Clasicco”-s, Barcelona-Real që do të zhvillohet ditën e nesërme. Në to shfaqen Ançeloti, Ksavi, Levandovski, Ter Shtegen, Rudiger,etj, nën maskën e personazheve të ndryshëm si Drakula, kllouni, skeleti, zombi, Fredi Grueger, Chucky, etj. 

Për më tepër, ndiqni galerinë e  mëposhtme:

/albeu.com


Shtuar 28.10.2023 14:49