Ndihet dora e Xavit, Barcelona triumfon me të rinjtë (VIDEO)

E coptuar nga dëmtimet e shumta dhe Covid-19, Barcelona ja ka dalë të triumfojë 0-1 në transfertë kundër Mallroca.

Ishte goli i Luuk de Jong në fund të pjesës së parë që i siguroi 3 pikë të arta skuadrës së Xavit.

Ndërkohë, me ketë fitore Barcelona ngjitet në vendin 5 me 31 pikë. /albeu.com/


Shtuar 2.01.2022 23:03