“Momenti më i keq i jetës sime”, Georgina flet për humbjen e djalit gjatë shtatzanisë

Georgina Rodriguez në serinë dytë të reality shoë-t të saj do t’u tregojë fansave se familja e saj kaloi një nga momentet më të vështira pas humbjes se prej binjakëve që prisnin të vinte në jetë.

Mësohet se bashkëshortja e C.Ronaldos ka nënshkruar një marrëveshje që do t’i sjellë fitime të mëdha financiare për të qenë pjesë e shoë-t në vazhdim.

Në një pamje paraprake të asaj çka do të transmetohet ajo rrëfen për dramën e saj:”Jeta më ka dhuruar kaq shumë në një hapësirë kaq të shkurtër kohe.

Këtë vit kam përjetuar momentin më të mirë dhe me të keq të jetës sime. Një pjesë e madhe e zemrës sime u thye dhe pyeta veten se s mund të vazhdoja. Përgjigjen e kisha më afër se sa mendoja.

Kam parë në sytë e fëmijëve të mi dhe aty pashë mënyrën e vetme për ta bëtë këtë, të jemi të gjithë bashkë”, është shprehur modelja./albeu.com