Mes shiut, Mane luan futboll me bashkatdhetarët e tij (VIDEO)

Sulmuesi i Liverpool, Sadio Mane vendosi të vizitojë familjen e tij në Senegal, ku, pasi fitoi Kupën e Afrikës, ai u bë jo thjesht një personazh legjendar.

Të martën ai fluturoi për në vendlindjen e tij Bambali dhe menjëherë shkoi në plazh për të luajtur futboll me bashkatdhetarët e tij. Pavarësisht shiut, shfaqja ishte një sukses.

Kujtojmë se 30-vjeçari senegalez mund të ndryshojë së shpejti kampionatin, pas shumë vitesh paraqitje në Angli, ai do të shkojë në Gjermani, ku Bayern është shumë i interesuar për të. Klubi i Mynihut ka nevojë për një sulmues të të klasit të lartë në dritën e largimit shumë të mundshëm të Lewandowskit. /albeu.com/

Shtuar 16.06.2022 22:00