Manchester City nuk dëshiron të humbasë Bernardo Silvan, negociohet për rinovimin

Mancehster City është duke negociuar rinovimin e kontratës me agjentët e Bernardo Silvës.

Kjo shpjegohet nga “Football Insider”, sipas të cilit tashmë është duke u zhvilluar një negociatë mes palëve për ta zgjatur marrëveshjen e tij aktualisht deri në vitin 2025.

Mesfushori portugez, është në radarët e PSG-së dhe Barcelonës, ku të cilët janë të gatshëm të rrisin ndjeshëm pagën e tij, por në fund do të jetë dëshira dhe vullneti i lojtarit për të vendosur të ardhmen e tij./ h.ll/albeu.com


Shtuar 31.10.2022 15:40