Lautaro Martinez refuzon dy klube, dëshiron vetëm qëndrimin tek Inter

Me performancën e jashtëzakonshme ndaj Barcelonës, emri i Lautaro Martinez është rikthyer në qendër të vëmendjes edhe në merkato.

Sulmuesi argjentinas i Interit pëlqehet shumë nga PSG dhe Manchester United, por për momentin koka dhe bërthama e tij janë të lidhura vetëm me Interin.

Ai i ka refuzuar automatikisht dhe e ka të vështirë të ndryshojë ekip pavarësisht propozimeve të klubeve më të mira europiane.

Për Lautaron gjithashtu janë të interesuar Real Madrid dhe Tottenham./h.ll/albeu.com


Shtuar 15.10.2022 08:20