Lajm i keq për Milanin, Tomori do të operohet

Një lajm i keq ka ardhur për Milanin dhe Polin në lidhje me Tomorin.

Fikayo Tomori u dëmtua ditën e djeshmë gjatë ndeshjes kundër Genova-s. U raportua se ai kishte një dëmtim medial të meniskut të gjurit të majtë dhe që e cila kërkon një operacion artroskopik të cilën do e kryej pasdite.

Kohët e rikuperimit janë ende të paditura dhe Milan njoftoi se do të dalë në një deklaratë zyrtare pas operacionit./ h.ll/albeu.com


Shtuar 14.01.2022 14:24