Kroos zgjedh 5 lojtarët më të mirë në historinë e Realit, mungon CR7

Mesfushori gjerman i Real Madridit, Toni Kroos zgjodhi 5 lojtarët më të mirë në historinë e Realit.

Portier (Casillas), mbrojtës (Roberto Carlos), dy mesfushorë (Stielike dhe Zidane) sulmues (Raulin).

Ndërkohë, vie në sy mungesa e Cristiano Ronaldos. /albeu.com/


Shtuar 2.12.2021 20:59

Tags: , ,