Italia, emrat e rinj për të shkuar në Botëror (FOTO LAJM)

Nga Pellegrini dhe Zaniolo te Tonali dhe Sensi, por edhe Scamacca, Frattesi, Dimarco, Bellanova dhe Joao Pedro: ja cilët janë lojtarët që kampionati i sugjeron trajnerit Mancini për play off-et e Kupës së Botës.
Bellanova (Cagliari)
Pellegrini (Juve)
Dimarco (Inter)
Luiz Felipe (Lazio)
Mancini (Romë)
Romagnoli (Milan)
Tonali (Milano)


Shtuar 28.12.2021 17:46