Interi ka gati planin, Bremer është objektivi

Edhe pse presidenti Cairo do 40 milionë euro për transferimin e Gleison Bremer, Interi është i vendosur për ta marrë më lirë.

Jo vetëm kaq, por synimi është që ta huazojë me detyrim blerje dhe ta paguajë kështu vitin tjetër Torinon.

Interi është gati të paguajë rreth 30 milionë euro, ndërkohë që ka edhe rivalë për shërbimet e Bremer. /H.ll/albeu.com

Shtuar 26.06.2022 18:59