EURO 2020/ Çeki – Danimarkë, ndiqeni këtu ndeshjen LIVE

 

Pas fillon çerekfinalja e parafundit e Euro 2020 mes Çekisë dhe Danimarkës.

Të dyja skuadrat kanë shansin e artë për të prekur gjysmëfinalen pasi në letër janë skuadra thuajse të njëjta sa i përket cilësisë.

Ndeshja nis në orën 18:00.

Për ta ndjekur ndeshjen klikoni KËTU. /albeu.com/


Shtuar 3.07.2021 17:54