E konfirmon gazetari i njohur, Aguero e mbyll me futbollin e luajtur

Sergio Aguero do ta mbyllë me futbollin e luajtur dhe gazetari Gerard Romero është i sigurt për këtë.

Sulmuesi argjentinas, pas kontrollove mjekësore ka zbuluar se kishte probleme me zemrën.

Aritmia e tij është serioze dhe nuk ia lejon të ketë aktivitet fizik si një futbollist profesionist.

Romero raporton se Barcelona është njoftuar dhe madje është programuar edhe një konferencë për shtyp javën e ardhshme.


Shtuar 20.11.2021 19:10