Diletta Leotta e spiunuar nga dronët, ajo i kap “mat” dhe i publikon në Instagram (VIDEO)

Gazetarja dhe modelja e njohur Diletta Leotta është gjithmonë në qëndër të vëmndjes nga mediat, për shkak të bukurisë dhe të jetës private që ajo bën, shkruan Albeu.com.

Së fundmi ajo ka kapur mat paparacët nga dritarja e shtëpisë së saj në Milano.

Ajo regjistroi pamjet e e lëvizjes së dronit reth shtëpisë së saj duke i publikuar në InstaStory me shkrimin: mirëmëngjesi: një dron i përdorur ndoshta nga paparacët, shkroi ajo. /albeu.com/

Shtuar 16.06.2021 15:02