Benzema mbanë gjallë shpresën e Realit, francezi shënon me “panenka” (VIDEO)

Real Madrid ka marrë një penallti ku Laporte ka prekur topin me dorë brenda zonës.

Karim Benzema ka marrë përsipër këtë penallti dhe e ka dërguar në rrjetë topin ngushtuar rezultatin në 4-3./ h.ll/albeu.com

Shikoni golin

 

Shtuar 26.04.2022 22:44