S’ka diferencime, Çiljeta pozon me djalin e saj dhe të birin e Alban Hoxhës (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur, Çiljeta, ka pozuar në një fotografi me djalin e saj, Fernandon dhe të birin e Alban Hoxhës.

“Me djemtë e mi”, ka shkruar këngëtarja krahas fotove, ku ka marrë shumë komente pozitive.

Ndjekësit e kanë përgëzuar duke i thënë se është shembull për faktin që i konsideron të dy si djemtë e saj.

Kujtojmë se Çiljeta është në një lidhje dashurie prej disa vitesh me portierin, Alban Hoxha. Ata gjithashtu bashkëjetojnë dhe marrëdhënia e tyre është bërë shumë e konsoliduar./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🎀 Ç𝓲𝓵𝓳𝓮𝓽𝓪 𝓧𝓱𝓲𝓵𝓪𝓰𝓪 🎀 (@ciljetaxhilaga)