Ekipi i Romës “nuhat” aromën e “Air Albania” (VIDEO)

Ekipi i Romës pak çaste më parë ka arritur të futet në ambientet dhe në fushën e stadiumit tonë “Air Albania”.

Më parë Mourinho ka dhënë konferencën e tij për shtyp duke u shprehur shumë i lumtur që do ta luajë këtë finale në Shqipëri, dhe shpreson që Marash Kumbulla të ngrejë trofeun e Conference League.

Lojtarët që janë futur në fushën e stadiumit tonë kanë mbetur në fakt të mahnitur na “Air Albania”./ h.ll/albeu.com

Video edited on Kapwing

Shtuar 24.05.2022 19:25