Parashikimi i motit për ditën e martë, 23 Nëntor 2021

Nesër (e martë, dt.23) priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet, deri lokalisht mesatare në qarqet Shkodër, Korçë, Vlorë dhe Gjirokastër.

TEMPERATURAT

Nesër (e martë, dt.23) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 14 / 18 °C

në vendet e ulëta: 10 / 15 °C

në vendet malore: 6 / 10 °C

Era

Nesër (e martë, dt.23) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare./h.ll/albeu.com


Shtuar 22.11.2021 23:30