“Mbetesh shumbulli më i mirë për mua”, Belind Këlliçi uron të atin për 75-vjetorin e lindjes me foton familjare

Kandidati i Partisë Demokratike për Baskinë e Tiranës në zgjedhjket lokale të vitit 2023, Belind Këllici ka uruar babain e tij për 75-vjetorin e lindjes.

Këlliçi ka vendosur që ta urojë babin e tij, Zamirin, me anë të një fotoje familjare, ku i shpreh mirënjohje të atit që është kujdesur për të dhe për vëllain, Redin dhe se ka qenë dhe vazhdon të jetë shembull për ta.

“Miqtë pyesin përherë se kush është sekreti që Zamiri im është kaq në formë. Sigurisht përgjigjja është vetëm një, “sekreti” është Zana

Gëzuar bab 75-vjetorin e lindjes!

Faleminderit që ke qenë dhe mbetesh shembulli më i mirë për mua dhe Redin!”, shkruan ai./albeu.com