Enca nuk di të ndalet, imazhet e fundit nga Turqia të lenë pa fjalë (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ndodhet me pushime në Turqi duke shijuar rrezet e diellit dhe bukuritë e vendit lindor.

Ajo ka mbushur Instagramin me foto e video të shumta të bëra gjatë momenteve të pushimeve duke i mbërthyer ndjekësat para ekranëve të celularëve të tyre.

Së fundmi, Enca ka publikuar foto nga pishina dhe me bikini. Këngëtarja ndodhet në formë të mirë dhe linjat e saj preferohen së tepërmi nga fansat.

Kujtojmë se Enca lajmëroi më parë se i ka anuluar momentalisht koncertet dhe projektet e reja muzikore për ti kushtuar më tepër kohë vetes./albeu.com


Shtuar 21.08.2021 21:21

Tags: ,