Çfarë ndodhi me Klanifornia? Humoristja e famshme e TikTok shfaqet në “Portokalli” (FOTO LAJM)

Jona Vrioni tërhoqi vëmendjen në rrjetet sociale me videot humoristike. Ajo numëron me milion pëlqime në TikTok dhe pas kësaj vendosi t’i bashkohej emisionit të humorit “Klaniforina”.

Por ajo u shfaq vetëm në një nga puntatat e programit dhe nuk konufozi ndjkësit e saj.

Por mbrëmjen e djsheme, Jona Vrioni ka treguar se i është bashkuar një tjetër emisioni humori. Këtë herë ajo ka performuar në Portokalli.

Nuk dihet pse u bë kjo lëvizje e aktores, por na mbetet të shohim nëse do të jetë srish në punatat e ardhshme të Portokallisë.