Aksidenti i trefishtë në Shëngjin/ Dalin pamjet nga vendngjarja

Dy persona kanë mbetur të lënduar nga përplasja e tre makinave në Shëngjin pasditen e kësaj të diele.

Ashtu siç raportoi gazetari i Vizion Plus Altin Mema, të lënduarit u nisën në spitalin e Lezhës për ndihmë mjekësore, ku fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë nga pamjet e siguruara nga gazetari Altin Mema shihet se përplasja ka qenë shumë e fortë.

Makinat janë shkatërruar dhe gomat u kanë dalë nga vendi, por për fat të mirë nuk përfundoi në viktima./vizionplus.tv


Shtuar 14.04.2024 19:47