Aksident i rëndë në Kuçovë, 57-vjeçari përplas fëmijën 6 vjeç

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kuçovë, ku një 6-vjeçar është përplasur nga një makinë me drejtues 57-vjeçarin L.Q.

Burimet bëjnë me dije se vogëlushi ndodhet jashtë rrezikut për jetën dhe ndodhet në spitalin e Traumës në Tiranë.

Fatmirësisht vogëlushi ndodhet jashtë rrezikut për jetën dhe ndodhet në spitalin e Traumës në Tiranës.

Njoftimi i Policisë:

L.Q., 52 vjeç, banues në Berat, pasi në aksin rrugor Berat-Poliçan, ka aksidentuar një shtetas 6-vjeç, i cili ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë, jashtë rrezikut për jetën.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat, për veprime të mëtejshme. /albeu.com/


Shtuar 24.12.2021 16:05