Ylli i “Playboy”, njihuni me modelen joshëse që bën namin në rrjet (FOTO LAJM)

Ylli i Playboy Sarah Harris është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo është evidentuar për format e saj shumë shpërthyese.

Bukuroshja e Instagramit ekspozon shpesh të pasmet dhe gjoksin bombastik. Ajo ka një 2.1 milion ndjekës në rrjetet sociale me të cilët ndan  dhe ndan pozat “hot” me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.

Shtuar 12.06.2021 12:43