Wanda Nara thyen heshtjen: Kjo është arsyeja pse e bllokova Icardin në rrjetet sociale

Pse Icardi e mbylli profilin e tij në Instagram? Për “arsye personale”. Të paktën kështu është deklaruar nga avokatja e i familjes.

Madje, pas zhdukjes së tij nga rrjetet sociale, Maurito është rishfaqur vetëm në disa video të postuara nga Wanda dhe për momentin profili i tij është ende i çaktivizuar.

Por për të dhënë informacione të mëtejshme mendoi papritur vetë Wanda, duke përfituar nga pyetja e një ndjekësi shumë kurioz. Pas një “live direkt”, gruaja e ish-kapitenit të Interit iu përkushtua kurioziteteve të fansave të saj.

Mes shumë pyetjeve, showgirl-i argjentinas i është përgjigjur edhe kureshtjes lidhur me “zhdukjen” e Icardit. “Vendosa ta bllokoj Mauro, sepse ai vendosi të çaktivizonte llogarinë e tij.

Kjo është arsyeja pse nuk jam më në mesin e ndjekësve të tij”, – tha Wanda, e cila gjithashtu ka shfrytëzuar rastin për të hequr disa “guralecë nga këpucët” e saj…

Përveç renditjes së arsyeve pse vendosi të mos e ndiqte bashkëshortin e saj, Wanda shtoi: “Më duhet të rrëfej se më pëlqejnë versionet që shpikin njerëzit”.


Shtuar 9.02.2022 18:14