VIDEO/ Momente intime në krevat, Ilnisa nuk përmbahet ndaj Meritonit: Nxirre pak gjuhën ta shikoj sa të gjatë e ke…

Tashmë dyshja Meritoni dhe Ilnisa, si çdo mbrëmje shtrihen tek një krevat, duke shkëmbyer puthje e përqafime me njëri-tjetrin.

Mbrëmjen e djeshme, ata u panë të mbuluar me jorgan, në momente tepër intime.

Gjatë një bisede, Ilnisa i kërkon Meritonit të nxjerrë gjuhën për të parë se sa të gjatë e ka, ndërkohë Meritoni reagon vetëm me mimika.

Ilnisa qesh dhe i thotë “sa budall që je, je i çmendur”.

Ilnisa: “Nxirre tamam, se gojën poshtë të pashë. Nxirre pak që ta kuptoj nga dalin ato fjalë. Ti fjete pak tani, je rehat. A je rehat”?

Meritoni: Shumë rehat”.

Ilnisa: Fli tashi. Rri tani të flemë pak gjumë se unë nuk kam fjetur. (Meritoni vazhdon ta ngacmojë) poshtë batanijes”.

Ilnisa: “Çfarë njeriu paske qenë. Koha jote po mbaron ta dish”.


Shtuar 27.01.2024 10:03