“U ndjeva e turpëruar”, Adele flet për divorcin me babanë e djalit të saj (FOTO LAJM)

Adele ka folur hapur rreth arsyes që i dha fund martesës së saj Simon Konecki disa vite më parë. Këngëtarja 33-vjeçare tha në një intervistë për Rolling Stone se as ajo dhe as Simon nuk janë fajtorë për përfundimin e martesës së tyre.

“Unë nuk e njihja veten. Mendova se e bëra. Nuk e di nëse isha mirë dhe me të vërtetë po shkoja në të tridhjetat e mia, por thjesht nuk më pëlqeu ajo që isha.”, tha këngëtarja. Adele tha se donte të ndihej e qetë dhe e lumtur në jetën e saj martesore, por kurrë nuk e ndjeu këtë.

“Më bëri shumë të trishtuar….më shkatërroi. U turpërova. Ndihesh sikur nuk e ke bërë mirë punën”, tha ajo për divorcin. Adele foli gjithashtu për fokusimin në shëndetin e saj pas ndarjes. “[E kuptova] nëse mund ta transformoj forcën dhe trupin tim në këtë mënyrë, sigurisht që mund ta bëj për emocionet, trurin dhe mirëqenien time të brendshme”, tha ajo.


Shtuar 13.11.2021 11:49