“U dolën tangat duke bërë twerk”, Sara përplaset me Einxhelin dhe Beniadën (FOTO LAJM)

Beniada dhe Einxhel ishin më të pëlqyerat në provën javore, për të cilën kërcyen twerk. Sara i tha Einxhelit se ato të dyja u zgjodhën si më të pëlqyerat sepse u dolën dhe tangat duke kërcyer.

Kjo deklaratë nuk u prit aspak mirë nga Einxhel dhe Beniada, të cilat i kërkuan llogari. “Keni kërcyer me prapanicë dhe në një moment u kanë dalë dhe ato. Kështu e mendova”, u shpreh Sara.

Ndërkohë Einxhelit i ngeli hatri me deklaratën e saj, sepse tha se ajo ka kërcyer dhe me pizhame apo me pantallona.

Semi: Të isha unë nuk do reagoja aq butë, ti bravo (drejtuar Einxhelit)

Sara: Po i kanë dalë

Semi: The që pse nxorrët tangat ju…

Sara: Po

Einxhel: Si po? Mendon se ne fituam pse nxorrëm tangat?

Sara: Kërcyet me prapanicë dhe në një moment u dolën dhe ato

Einxhel: Dhe?

Beniada: Ai kërcim me prapanicë është

Sara: Epo është një gjë që mund t’i pëlqejë publikut

Einxhel: Unë e bëra dhe me pizhame, me tuta

Sara: Tani nga ky muhabet këtu të ngeli hatri?

Einxhel: Patjetër që më ngeli

Sara: Okay në rregull, kështu e mendova. Dhe ti nuk ke pse të thuash e fituat buxhetin prej nesh


Shtuar 14.11.2021 09:56