“Ti m’ke bo me Trauma”, Fifi është gati për një “tronditje”, çfarë po paralajmëron këngëtarja (VIDEO)

Tashmë është fakt që çdo këngë e saj kthehet në hit. Po flasim për këngëtaren Fifi e cila ka treguar se ka gati kënmgën e re.

Së fundmi, Fifi përmes një video në Instagram, ka zbuluar se projekti më i ri i saj muzikor mban titullin “Trauma” dhe do të jetë bashkëpunim. Megjithatë, këngëtarja nuk e ka zbuluar emrin e artistit.

“Se ti m’ke bo me Trauma?”, ka shkruar Fifi krahas videos së shkurtër.

Ndërkohe e pytur nga ndjekësit nëse kënga është e bazuar në histori pesonale të vetë artistes, ajo është përgjigjur se për tekstin është frymëzuar nga ngjarje të shumë njerëzve dhe se nuk lidhet personalisht më të.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Shtuar 1.10.2022 09:47