“Ta ha b*thën”, stilisti shqiptar nuk i reziston fotos së Encës me të pasmet në plan të parë (FOTO LAJM)

Enca prej ditësh ndodhet në Dubai, ku zgjodhi të pres atje 26 vjetorin e lindjes dhe duket se nuk ka ndërmend të kthehet.

Prej andej ajo ka publukar mjaft pamje provokuese, por një foto e fundit ku këngëtarja ve të pasmet në plan të parë është më e nxehta e mundshme.

Komentet kanë qenë të shumta dhe nga më të ndryshmet, por vëmendjen e ka marr ai i mikut të saj, stilistit Niko Komani.

“Ta ha b*thën”, i shkruan Niko pa asnjë çensurë dhe Enca duket se e ka pritur me shumë sportivitet./albeu.com/


Shtuar 3.11.2021 15:35