Sot në një shtëpi me Donaldin, me kë nga banoret Bora Zemani pati “sherr” në emision (FOTO LAJM)

Aktori i humorit, Donald Veshaj, vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar në shtëpinë e “Big Brother Vip”.Lidhja e tij me Bora Zemanin është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Në rrjet u bë virale një skenë e moderatores me Einxhel që tani është pjesë e “BBV” bashkë me Donaldin.

Bëhet fjalë për një “sherr” xhelozie mes vete në emisionin “Binjakët”, ku u ngritën Bora dhe Einxhel të sqarohen edhe në ring.Padyshim se kjo ishte në formë shakaje, por syrit të publikut nuk kishte si t’i ikte.


Shtuar 15.11.2021 11:43