“S’ndihem shqiptare, më pëlqejnë meshkujt serbë”, ja çfarë deklaroi Edona James në Beograd

Aktori kosovar Jeton Zogjani ka publikuar një pjesë të një interviste që një nga banoret e Big Brother VIP Kosova, kishte dhënë për një televizion në Beograd.

Bëhet fjalë për transgjinoren Edona James, e cila ka marrë shumë vëmendje pasi është bërë pjesë e këtij formati.

Në këtë intervistë, Edona thotë se nuk dihet shqiptare dhe se pëlqen meshkujt serbë.


Shtuar 3.12.2023 20:23