Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën madhështore të Paris Hilton? (FOTO LAJM)

Paris Hilton dhe Carter Reum i dhanë fund beqarisë në një ceremoni luksoze të mbajtur në Bel Air. Ashtu siç pritej, dasma, e cila do të zgjasë 3 ditë, ishte e mbushur me të ftuar të famshëm. Për të shuar kuriozitetin e të gjithëve, më poshtë një përmbledhje se si u shfaqën personazhet VIP, por edhe familjarët, në dasmën e Paris.


Shtuar 12.11.2021 12:15