Roza Lati feston ditëlindjen, publikon foto “nudo” nga vaska (FOTO LAJM)

Prezantuesja e njohur ka ndarë me ndjekësit foto të nxehta.

Roza Lati njihet si njëra ndër moderatoret më seksi të ekranit shqiptar.

Ajo është mjaft aktive me publikime të ndryshme në rrjete sociale, prej ku edhe ndan imazhe apo video.

Ajo sot po feston ditëlindjen dhe për këtë arsye ka vendosur të realizojë një projekt me fotografi të ndryshme të saja.

Moderatorja e njohur erdhi më seksi se kurrë, e zbuluar thuajse në çdo pjesë të trupit, në vaskë, duke mbuluar gjoksin vetëm me flokët e gjata bionde.

“13 QERSHOR. Rilindje. Prap 23. Normal. E bekuar. Mbushur me dashni. Pozitive. Zemer plote. Qellime te realizuara. S’ndalova kurre. Shume pune prap perpara. E dashur. Pak mistrece. Paaaak kjo e fundit. Ama Shpirt paster. Duar-paster. Dhe gjithmone GATI. Faleminderit o Roz qe s’me le kurre ne balte. Kurre.”, shkroi Roza në mbishkrimin e njërës fotografi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)


Shtuar 13.06.2021 19:13