Rita Ora nxjerr në pah barkun e saj të tonifikuar, teksa ndan fotografi me bashkëshortin Taika Waititi, duke promovuar markën e saj të tekilës

Të enjten ishte Dita Kombëtare e Margaritës dhe Rita Ora e festoi me stil, duke hyrë në Instagram për të lidhur markën e saj ‘Prospero Tequila’, ku ajo është aksionere dhe partnere kryesore krijuese.

Këngëtarja, 33 vjeçe, tregoi barkun e saj të tonifikuar me një bluzë ngjyrë gri dhe një minifund të përshtatshëm në një galeri fotografish.

Në fotografinë tjetër të Ritës, ajo kishte veshur të njëjtën veshje, por iu bashkua bashkëshorti i saj Taika Waititi, i cili kishte veshur një këmishë të hapur, shkruan DailyMail. Ylli ndau gjithashtu një ‘selfie’ nga afër, duke i dhënë mbi 16 milionë ndjekësve të saj një vështrim më të mirë në gjerdanet e saj mahnitëse prej ari të gdhendura me inicialen e saj.

Një fotografi tregonte gjithashtu Ritën të ulur në një karrige të rehatshme dhe duke pozuar me shishe tekila nga marka e saj.

Fotografia e fundit e Ritës tregoi një pikturë të margaritës blu. Mbi pije ishte ‘Marga-‘ dhe më poshtë ‘Rita’, duke tërhequr vëmendjen tek emri i këngëtares.

Ajo lançoi Prospero Tequila në vitin 2019 dhe pijet prodhohen në Distillery Don Roberto në Jalisco, Meksikë, nga Stella Anguiano


Shtuar 23.02.2024 18:41