Pritja ia paska vlejtur, 1 muaj pas ditëlindjes, Alban Dudushi i bën Bieta Sulos dhuratën speciale (FOTO LAJM)

Me një postim në rrjetet sociale dhe foton e dy biletave në koncertin e Vasco Rossi, Bieta ka zbuluar dhuratën e Albanit për ditëlindjen e 37-të saj të cilën e festoi disa javë më parë.

“Me padurim për ta shijuar dhuratën që @albandudushi më bëri për ditëlindje. Në super koncertin @vascorossi një prej muzikantëve tanë më të dashur dhe ‘Albachiara’ kënga jonë”, ka shkruar Bieta. Ajo ka shtuar se Rossi në fakt mban numër rekordi të shitjes së biletave dhe se stadiumet nuk mjaftojnë asnjëherë për adhuruesit e shumtë të muzikës së tij.

Ditëlindjen e këtij viti Bieta e festoi në Dhërmi aty ku fryu qirinjtë së bashku me Kroin dhe Albanin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)