Prej ditësh në spital, Chiara Ferragni tregon gjendjen shëndetësore të së bijës (FOTO LAJM)

Prej ditësh, Chiara Ferragni dhe Fedez po qëndrojnë në spital, ku kanë shtruar të bijën. Kjo pasi vogëlushja u përkeqësua nga një grip.

Ata nuk kanë nguruar të ndajnë herë pas here momente nga spitali, ku së fundim blogerja e njohur ka informuar fansat dhe tregoi ndjesitë e saj.

“Një foto e vjetër, sepse aktualisht jemi akoma në spital dhe mezi po presim të kthehemi në shtëpi. Vittoria po përmirësohet dita-ditës dhe jemi shumë mirënjohës për energjinë e mirë që po na jepni. Nuk ka më keq se të shohësh fëmijën e sëmurë, është e frikshme. Kur ndodhin të tilla gjëra kupton se shëndeti është luks. Mos e harroni”, u shpreh Ferragni.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)


Shtuar 28.10.2021 11:45