Pas puthjes së bujshme, Donaldi bën gjestin e papritur për Borën në përvjetorin e lidhjes (VIDEO)

Për Donaldin mbrëmja e djeshme ishte një datë e veçantë.

Si dje para tre vitesh ai ka lidhur dashurinë e tij me moderatoren Bora Zemani.

Për t’i dhënë asaj një shënjë, ai vendosi që brenda një kutie me ëmbëlsirë të vendoste varsën e tij dhe ta hidhte përtej murit.

Ai shpresoi se ditën e nesërme Bora do ta gjente këtë pako gjatë ardhjes së saj në ambjentet e institucionit.

I gjithë ky veprim u shoqërua me batuta dhe situate komike.


Shtuar 6.11.2021 08:31