Pas “ndarjes” me Andin, Jasmina heq dorë nga “Përputhen”? (FOTO LAJM)

Jasmina Kadriu është një nga vajzat më të komentuara të “Për’puthen”. Ajo mori vëmendje të madhe pas afrimitetit që pati me Andin. E teksa të gjithë menduan se ata do të dilnin bashkë nga programi, gjërat ndryshuan krejt papritur.

Kishin pak ditë që ishin deklaruar vetëm për njëri-tjetrin dhe më pas i tërhoqën deklaratat. Tani pas “ndarjes”, ata kanë hequr fotot me njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Madje, Jasmina e ka hequr edhe llogarinë e emisionit “Për’puthen” nga bio në Instagramin e saj, veprim që e kanë bërë vetëm konkurrentët e larguar.

Pra, ajo mund t\i ketë dhënë fund këtu rrugëtimit të saj, megjithëse në ekran ende nuk është transmetuar asgjë

Shtuar 28.04.2021 11:04