Ofendime dhe kërcënime! Degradon në “përleshje” debati mes Shqipes dhe Edonës (VIDEO)

Transgjinorja Edona James dhe Shqipe Hysenaj ditën e sotme kanë debatuar rëndë me njëra-tjetrën brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Kosova”.

Konkurentet shpërthyen në ofendime, ndërsa në një moment mes tyre kishte edhe përplasje fizike.

Në videon që po bën xhiron e rrjetit duket qartë Edona e cila ia mbyll derën Shqipes, ndërsa kjo e fundit duke tentuar që të futet në dhomë e godet me shkelm transgjinoren.

Pjesë nga debati:

Shqipja: Psikike! Ti je psikike. E din se çfarë do të thotë.

Edona: Hajde më afër edhe shihe një herë.

Shqipja: Shko dhe laj dhëmbët, laj edhe ftyrën! Pise.

Edona: Pisja të hiftë në fytyrën tënde. Po të vjen era. Mos u ul tek burrat e huaj.

Shqipja: Dua të ulem. Burrave të huaj ju ke shkuar ti shpirt. Po më ngatërron me veten.

Edona: Kush shkon më drasën e kalbët? Më shumë ka burri jem se ti.

Shqipja: Mbylle sepse nuk ta shti askush.

Edona: Baju. Baju.

Shqipja: Çfarë ke moj, pse acarohesh?

Edona: Po të vjen era gojës.

Shqipja: Ti je emitimi më i keq i njerëzve.

Edona: Del jashtë.

Shqipja: Kujdes. Dua të futem brenda.

Shqipja: Ti je psikike.


Shtuar 11.11.2023 14:40