“Nuk rri dot pa ty, nuk ri dot pa të prekur”, Kiara shpreh hapur ndjenjat për Luizin? (VIDEO)

Luizi dhe Kiara janë dyshja më e përfolur në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Ditën e sotëm ata kanë shkëmbyer rolet me njëri-tjetrin, teksa Kiara filloi të sillej si Luizi dhe, këngëtari si moderatorja. Kështu, Kiara qëndroi gjithë kohës pranë tij, duke i shprehur dhe ndjenjat.

“Nuk ri dot pa të, nuk ri dot pa e prekur”- shprehet ajo, teksa të dy kanë shpërthyer në të qeshura.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 24.01.2023 16:41