Momenti emocional i Eminem në dasmën e vajzës Hailie Jade

Hailie Jade, vajza e Eminemit dhe ish-it të tij Kim Scott-it, u martua me Evan McClintock-un në një ceremoni intime të rrethuar nga të dashurit e tyre, përfshirë edhe babin e Hailie, Eminemin.

Në një ceremoni private të zhvilluar mes familjarëve dhe miqve, Haile Jade u martua me Evan McClintock, me të cilin kishte për më shumë se një vit që ishte e fejuar.

Nuk kishte si të mungonte dhe Eminem në këtë ceremoni madhështore, ku së bashku me të bijën shijuan një kërcim babë e bijë i cili u mbajt në një vend luksoz në Battle Creek, Michigan.


Shtuar 21.05.2024 12:30