Me fotot e ëmbla dhe të papublikuara, Arbana Osmani uron Diellin për ditëlindjen e parë (FOTO LAJM)

Moderatorja shumë e njohur e ekranit shqiptar, Arbana Osmani është nënë e një djali nga martesa e parë dhe një djali tjetër nga martesa me regjisorin Eduard Grishaj. Djali i tyre me emrin shumë e veçantë, Dielli feston sot ditëlindjen e parë.

Arbana e ka uruar në mesantë duke publikuar disa foto të veçanta të cilat nuk i kishtë bërë publike deri tani.
Nuk ka munguar as një dedikim special i moderatores e cila shkruan:

“Gëzuar Ditëlindjen Dielli im i vogël, dhurata më e papritur dhe më e bukur që më bëri Zoti, bekimi që me risolli besimin se mrekullitë ekzistojnë dhe se Dielli mund te lindë sërish. Ma ke ndriçuar jetën o Diell, të jam gjithë jetën mirënjohëse. Të do shumë, mama”./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)


Shtuar 19.10.2021 09:12