“Më fal dhe më beko”, Monika Lubonja futet në “Big Brother” pa miratimin e të ëmës (VIDEO)

Monika Lubonja është konkurrentja e fundit që iu bashkua “Big Brother Vip”. Aktorja u shpreh shumë e lumtur dhe e emocionuar për futjen e saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

“Është një ndër guximet shumë të forta dhe mendoj se ajo Monika rebelja do jetë mes Big Brother. Vajza nuk ishte dakord në asnjë mënyrë. Thoshte mami, wow. Mami më thotë se jam gjithmonë rebele. Ma fal këtë rebelizëm dhe më beko”, u shpreh Monika Lubonja.

Do i thoja vajzës: E njeh mamin tënd. Unë kam marrë këtë guxim dhe besoj se ajo në fund të ditës do të jetë tifozja ime. Pjesa e mamasë time është pjesa më delikate dhe ajo është vetëm në shtëpi. E di që ajo do të thotë: Ah Monika, Monika”, tha aktorja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @monikalubonja


Shtuar 6.10.2021 09:02